גימזו מקומית 9-2-19, Results

2019-02-09


Long 6.5 km, 140 m 19 Controls
1 8634938 גיא סבו-בר עמק חפר 40:30
2 9200280 איתי מנור חבל מודיעין 40:54
3 2042531 2042531 H.S.H. Sport s.r Petr Motula 44:17
4 7207802 רותם יוגב לב השרון-מנשה 47:32
5 2078590 שחר שפר אסא תל אביב 47:54
6 2071127 רעי גוטמן חבל מודיעין 50:37
7 2071589 פלג מצפון לב השרון-מנשה 51:00
8 2071093 נדב נוסבוים השרון 51:30
9 2071176 טל זורע אסא תל אביב 52:33
10 2071095 נדב גנוסר חבל מודיעין 52:45
11 2071082 עידן לנס יזרעאל 55:06
12 9201026 זיו נוימן לב השרון-מנשה 55:58
13 1412539 דניאל שחורי חבל מודיעין 56:56
14 1413605 גל איזביצקי חבל מודיעין 58:18
15 7200994 אלון כהנא השרון 58:56
16 1582105 ברק מינדל-הוכמן גליל 59:16
17 2057489 רועי אלפרט טכניון כרמל 59:38
18 422511 יובל ברג טכניון כרמל 59:53
19 2800358 רועי זיגמונד טכניון כרמל 61:27
20 7558837 אסף קאופמן אסא ירושלים 61:34
21 2094909 עמית יצחקי חבל מודיעין 62:18
22 2071004 נמרוד כהן אסא תל אביב 62:19
23 2083349 עופר מאירוב חבל מודיעין 62:24
24 2071024 איל הימן השרון 62:42
25 2071974 טל אשור   63:37
26 2071111 אביעד אריאל חבל מודיעין 65:12
27 7010662 דמיטרי פרצ'ונוק עמק חפר 65:37
28 2071123 יבגני מאירקוביץ טכניון כרמל 67:05
29 2071157 עופר גרנט לב השרון-מנשה 67:34
30 2071040 דן וולשטיין לב השרון-מנשה 68:52
31 2071380 נועה עבודי חבל מודיעין 69:21
32 2071077 עדו ברית טכניון כרמל 69:23
= 2071152 פבל לויצקי אסא תל אביב 69:23
34 2068535 שגיא לרמן חבל מודיעין 69:25
35 2071989 רותם יופיטר   69:43
36 7823781 טל אשד טכניון כרמל 69:52
37 2068643 חן הולנדר אסא תל אביב 71:20
38 2071130 גיל גרינברג אסא תל אביב 74:20
39 2071041 יוחאי שפי אסא תל אביב 74:22
40 2071313 אדר יבסייב יזרעאל 79:55
41 2071017 עופר יודפת חבל מודיעין 85:52
42 2071129 אניה גרינברג אסא תל אביב 86:03
43 9567890 אסף אשכנזי יזרעאל 89:36
44 2071187 נחמן אש השרון 89:51
45 7201222 איתן כהנא השרון 94:35
46 1459079 1459079 101:36
47 1452450 1452450   102:28
48 2083347 דורון קינר אסא תל אביב 103:48
49 2071963 קלאוס פנבק   112:21
50 2071047 יצחק נוסבוים השרון 112:29
51 2071375 עמית חדד לב השרון-מנשה 115:05
52 2083337 משה שלו אסא תל אביב 119:25
53 2071503 משה מנור חבל מודיעין 142:06
- 2071990 תום סגל   MP
- 2071478 דניאל שרון ראשון לציון MP
- 2068641 גדעון הולנדר אסא תל אביב MP
- 7050817 מעיין לוי טכניון כרמל MP
- 2071979 נבו זהב   MP

Middle 4.5 km, 115 m 13 Controls
1 9200281 עודד ורבין אסא תל אביב 33:13
2 2071307 עדי מינסקי השרון 39:29
3 2071097 בר זריהן גליל 40:52
4 8222222 דרור צפורי לב השרון-מנשה 42:07
5 2071973 יונתן ניסים   42:37
6 2071045 צפריר מינצר יזרעאל 43:10
7 2071534 עמוס יערי אסא ירושלים 43:57
8 2071549 שלומי כהן גליל 45:10
9 2801132 אלי סרגה חבל מודיעין 45:24
10 7206349 אלינה סבילפה-סבו עמק חפר 45:26
11 2068536 אורן שפירא אסא טכניון חיפה 45:40
12 7200804 בר קלקשטיין השרון 45:44
13 2071043 עמית ויינר חבל מודיעין 45:55
14 2132929 ולרי גלוזשטיין ראשון לציון 48:03
15 2071346 רביב יוגב לב השרון-מנשה 48:11
16 7203759 ניר קלקשטיין השרון 48:28
17 2071162 אריה יבסייב יזרעאל 49:08
18 2121003 ארתור טייטר אסא תל אביב 49:14
19 7210091 עמרי נוסבוים השרון 50:35
20 2071258 אורי לדרר לב השרון-מנשה 51:17
21 2800347 יואב שלו אסא תל אביב 55:13
22 2083341 נגיב נסראלדין טכניון כרמל 55:57
23 2071994 סוחולובסקי אוליאנה   56:02
24 2071194 רועי מנדל חבל מודיעין 56:22
25 2071363 ניצן שלו אסא תל אביב 56:34
26 2071310 אדי כצמן לב השרון-מנשה 56:40
27 2071357 אורן רגבי השרון 57:33
28 8628621 אהרון רוזה אסא תל אביב 58:25
29 2071180 רמי ליפמן השרון 58:50
30 2068642 אלון הולנדר אסא תל אביב 59:15
31 2071087 גיל שכטר חבל מודיעין 59:40
32 1409902 עוז איזביצקי חבל מודיעין 59:43
33 2071053 מודי בוכבינדר השרון 60:41
34 2071156 סופיה מאירקוביץ טכניון כרמל 61:20
35 2071993 דנה עבודי   61:21
= 8628599 ים רוזה אסא תל אביב 61:21
37 2071128 אילן גלזר אסא תל אביב 61:35
38 2071086 יונתן בר יהודה לב השרון-מנשה 62:08
39 2071982 איתמר מירב   62:31
40 2071021 שמוליק רגב חבל מודיעין 63:08
41 2071126 נטע גוטמן אסא ירושלים 63:10
42 2071142 חגי אלעד אסא תל אביב 64:10
43 2071965 חן לוין   65:22
44 2071118 יהודה שפר טכניון כרמל 67:00
45 2127403 גיא הלר חבל מודיעין 69:34
46 2071049 שאול שפי השרון 69:39
47 2071234 אנדרה קוצר לב השרון-מנשה 72:06
48 2071182 יעל ליפמן השרון 74:20
49 2071056 שרון נוסבוים השרון 74:23
50 2071595 עידו ברן לב השרון-מנשה 75:02
51 2071576 פיני יפה חבל מודיעין 75:21
52 9733330 אהוד דפני השרון 81:07
53 2071504 ניר פלגי אסא תל אביב 86:05
54 8140363 יוסי שחר חבל מודיעין 86:22
55 2071956 יונתן ג'יקובס   86:23
56 2068639 קובי מצגר אסא תל אביב 88:24
57 1458625 Or Eliash   89:09
58 1033316 יהודה גוטמן חבל מודיעין 90:00
59 2071644 משה רביד אסא תל אביב 90:42
60 2071386 איל נתנאל חבל מודיעין 94:25
61 2071533 עוזי גולן לב השרון-מנשה 95:47
62 2071319 זיו שינדלר טכניון כרמל 105:49
63 2071154 יונתן דביר ראשון לציון 108:45
64 2071297 רון פלוטקין אסא תל אביב 110:26
65 2071957 יוסי בוקצין   110:36
66 2071517 עופר זיינפלד חבל מודיעין 118:46
67 2071992 ערן הלפרן   129:44
68 2071664 יבגני איוונוב אסא ירושלים 135:46
69 2071972 שמעון פריזאט   149:36
- 2071998 לירון ריגבי   MP
- 2071236 חן נירן ראשון לציון MP
- 2071088 ישראל קורנברג ראשון לציון MP
- 2071057 ירון נחושתן חבל מודיעין MP
- 2138264 לודמילה גלוזשטיין ראשון לציון MP
- 2083345 איתי מירב חבל מודיעין MP
- 2071980 עומר קורן   MP
- 2071680 חמי ברן לב השרון-מנשה MP
- 2071953 טל איתי   MP
- 2088708 טל רגב חבל מודיעין DNF
- 2071954 גיל ליבוביץ   DNF
- 2071970 רותם גוטמן   DNF

Short 3.2 km, 85 m 13 Controls
1 7204750 נדב קלקשטיין השרון 42:42
2 2083331 שי כספי השרון 50:36
3 8657546 יובל קלקשטיין השרון 51:05
4 2071986 אלון סלפק   58:06
5 2071179 רות נתיב חבל מודיעין 60:21
6 2071975 אדר סלפק   62:11
7 2071039 יובל משלי חבל מודיעין 65:37
8 2071064 מאיר בן שטרית יזרעאל 65:50
9 2071002 עמרי ונדל חבל מודיעין 67:22
10 2071026 אשר שמואלי יזרעאל 69:43
11 2071515 יעל גרנות חבל מודיעין 70:26
= 2071048 עודד לוין עמק חפר 70:26
13 2106443 איליה לישנקו גליל 72:22
14 9471203 גיורא גולדהכט עמק חפר 75:26
15 2085133 ולדימיר פדוסין אסא תל אביב 75:42
16 2071005 מנחם מינסקי השרון 75:52
17 2071083 ליסה משלי חבל מודיעין 78:18
18 2071248 צביקה דודלזק לב השרון-מנשה 78:47
19 2071145 יער שמעיה חבל מודיעין 79:46
20 2071326 מקסים טייטר אסא תל אביב 83:31
21 2071558 גנית אשכנזי יזרעאל 86:19
22 2071389 אבה טייט חבל מודיעין 87:23
23 2071284 אלישע אולייניק לב השרון-מנשה 88:07
24 2071001 אבנר הלחמי חבל מודיעין 92:38
25 2071037 יעל רגב חבל מודיעין 92:54
26 2072000 רענן הס   94:53
27 9090565 זוריק מאירוב חבל מודיעין 95:14
28 2071991 בן זזינסקי   97:08
29 590917 אנריקו זזינסקי לב השרון-מנשה 101:52
30 2071952 גלי גוטמן   106:27
31 2071951 אסף גוטמן   108:14
32 2071995 אביאל ליואי   108:23
33 2071353 יהודית שינדלר ברגמן טכניון כרמל 111:47
34 2141134 עדי ויסמן חבל מודיעין 120:03
35 2071290 יוסי פאר לב השרון-מנשה 122:48
36 2071988 יואב בר גד   124:47
37 2071987 ליה בר גד   128:05
38 2071507 איילה עגור-הלוי חבל מודיעין 131:17
39 2071296 נורית שמואלי יזרעאל 140:34
40 2071999 גיא סלפק   153:17
41 2071364 עמוס קוצר לב השרון-מנשה 161:49
- 1375078 עמית ליאור חבל מודיעין MP
- 2071092 ענת שחר נוימן לב השרון-מנשה MP
- 2076482 מיכל בר חבל מודיעין MP
- 1008072 חגי אשל השרון MP
- 2083346 רותם שכטר חבל מודיעין MP

Shorty 2.1 km, 65 m 9 Controls
1 2071960 לואיס וייס   38:17
2 2071976 בר רונן   41:19
3 2071977 בר דו   42:40
4 2071978 בר בן   42:55
5 2071959 אוהד ליברמן   56:13
6 2071968 אלונה סלפק   62:29
7 2071650 6648 סיגל גורי לוי   84:58
8 1370101 איל ליאור חבל מודיעין 85:04
9 2071971 נעמה סלפק   85:18
10 2071967 אדר אשכנזי   92:53
11 2071984 אוהד גלזר   104:47
12 2071983 אורי מירב   104:49
13 2071966 צפי נטיף   120:05
14 2071961 אסף קורן   120:42
15 2071996 Noiman Ziv   122:41
16 2071642 6639 RIGBY NADAV   122:47
- 2123145 אלה גוטמן   MP
- 2071966 2071966   MP
- 2071962 מיכל קורן   MP
- 2071985 שושנה סלפק   MP
- 2071955 אופיר בן אברהם   MP
- 2071981 תמר גזית   DNF
- 2071958 איתמר שמש   DNF


Created 2019-02-09 19:14:50 with SI-Droid Event 1.8.8